Prostor | Kavárna Potrvá

Kavárna Potrvá se nachází ve sklepních prostorách činžovního domu v pražských Dejvicích.

Nabídka

Kromě kulturního programu Vám můžeme nabídnout široký sortiment z našeho menu – na čepu máme Kácov 11° a Chotěboř 12°, připravujeme čerstvě praženou kávu DoubleShot, rozléváme vína tuzemská i zahraniční a jistě Vás zaujme i náš výběr zámořských rumů.
V neposlední řadě nechybí ani široký sortiment nealkoholických nápojů v čele
s našimi domácími limonádami nebo berlínským drinkem Club maté.
Pokud Vás trápí hlad, jistě Vás potěší polévka dle denní nabídky, naše vlastní nakládané hermelíny nebo široký výběr zapečených toastů. Na přání Vám můžeme připravit také bezlepkovou variantu těchto pokrmů.
Stále také ochutnáváme a testujeme a chceme se o tyto zážitky podělit i s Vámi, proto u nás najdete také aktuální novinky, jako je rum měsíce, sezónní drinky i novinky v jídle.

Co tu lze

Dále si u nás můžete uspořádat vlastní akci - na narozeniny, výročí, svatby, promoce i jiné oslavy Vám rádi připravíme občerstvení mnoha podob i velikostí. V naší kavárně si můžete taktéž uspořádat firemní akce, pro které Vám můžeme být k dispozici i v dopoledních hodinách. Jistě oceníte naše technické vybavení i umělecky uvolněnou atmosféru.

Zahrádka

Kromě sezení uvnitř kavárny, v centru zábavy i umění, si můžete v létě vychutnat poklidnou atmosféru naší zahrádky, která Vám zároveň přes plot nabídne kontakt s životem na ulici. Otevřeno je každý den od 15.00 h do půlnoci.

Těšíme se na Vás!
Tým Potrvá.