Program | Únor 2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
08 Čt
19.00 h
NORTHWEST (UK) + support
koncert
 
vstupné 150 Kč

///CZ///
Northwest UK
Northwest je jeden z nejslibnějších hudebních projektů na nezávislé scéně. Jejich zvuk se definuje jako "nostalgický", "nový a experimentální", "filmový a éterický" a je srovnáván s projekty jako jsou Portishead, Cocteau Twins, Debussy a Robert Wyatt.

+ předkapely:
Al Berkowitz UK
ALEX KELMAN RU


/////UK/////
Northwest
Northwest is one of the most promising musical projects in the independent scene. Their sound has been defined as 'nostalgic', 'new and experimental', 'cinematic and ethereal' and compared to acts like Portishead, Cocteau Twins, Debussy and Robert Wyatt, among others.

+ support:
Al Berkowitz UK
ALEX KELMAN RU

23 Pá
19.30 h
Youngbloods
Del Suelo [can], John Van Deusen [usa] a Jules Ahoi [ger]
akce měsíce
vstupné 190

DEL SUELO vystupoval v letech 2016 až 2017 spolu s The Dead South v mnoha evropských klubech. Zároveň vytvářel svůj vlastní projekt - neobyčejnou kombinaci textu a hudby. Jeho první album I Am Free je doplněno knihou, který už byla přeložena i do němčiny. Nový projekt – "The Musician‘s Compass: A 12 Step Programme", rovněž kombinace alba s textem, vyjde co nevidět.
"Chci mluvit o věcech, o nichž nikdo jiný nemluví. Chci vytvářet umění, které nás znovu spojí s našimi myšlenkami a emocemi, nebude nás od nich odvádět. Chci to dělat autentickou hudbou a dobře napsanými příběhy."

YouTube: 
https://www.youtube.com/watch?v=anIBcWlIcjA
Bandcamp: 
https://delsuelo.bandcamp.com/releases
http://delsuelo.net/

JOHN VAN DEUSEN (USA) byl frontmanem skupiny The Lonely Forest a v Seattlu získal ocenění "Nejlepší zpěvák". Později vydal své první sólové album "(I Am) Origami Pt. I - The Universal Sigh" s písněmi plnými originálních melodií a chytlavé vřelosti, které pojednávají o nevydařených vztazích a hledání sebe sama. Už při prvním poslechu je nápadný jeho očividný talent. Sám svou tvorbu označuje za "Independent-Pop".

YouTube: 
https://youtu.be/ny-IyDecpYQ
Bandcamp: 
https://iamjohnvandeusen.bandcamp.com/
http://johnvandeusen.com/music

JULES AHOI (DE) se původně živil jako učitel surfování na jihu Francie. Moře je pro něj i nadále zdrojem inspirace. Svou hudbu, která vybízí ke snění o létě, ohních na pláži a noclezích v dodávce VW, označuje za "Saltwater Folk". Spolu se svou kapelou The Deepsea Orchestra získal několik ocenění na festivalech ve Francii, v Holandsku a na Reeperbahn Festivalu v Hamburku.

YouTube: 
https://youtu.be/PCuPLFWgLEY
https://youtu.be/9H1M0_53EC4
Bandcamp:
https://julesahoi.bandcamp.com/

https://www.julesahoi.de/