Program | Potrvá doporučuje

Program | Nejbližší program

Info| Aktuality

27 Po červenec
Hledáme provozní! Nebo provozního! Životopisy prosím zasílejte do 8.8. na petr.vacha@potrva.cz Nástup: 1.9.2015 Požadavky - Zkušenosti a přehled v oboru - Řidičské oprávnění B - Časová flexibilita - Potravinářský průkaz Výhody - zkušenost s vedením zaměstnanců a prací v malém týmu - kladný vztah k vaření Budeme se těšit!
22 St červenec
Dnes v Potrvá zanaříká mravenec. Divadlo od 20.00, přijďte na citronádu a hloubavý zážitek. Hraje Vdova po kapitánovi dunajské paroplavební společnosti.
04 So červenec
Pozor, změna! Dnes, v neděli a v pondělí máme otevřeno až od 17 hodin. Užijte si parné dny u vody!
04 So červenec
V pondělí jsme tu pro Vás stejně jako o víkendu-od 15hodin. Naše krásná zahrádka je tou dobou už ve stínu a k osvěžení Vám přispějí naše domácí limonády, případně super bublinkatá šípková od Prageru či Rebarborová Fritz, již staré dobré Club Maté, ledová káva, případně osvěžující vinný střik. Od 15h Vás čekáme!
29 Po červen
Hledáme ještě nějaké DJs na festoval v Boskovicích (9.-12.7.) kde máme s Potrvá šapitó. Kdybyste o někom vděli, určitě nám napište! Děkujeme!
26 Pá červen
Dnes od 18hodin se u nás slaví veselka - budeme mít uzavřenou společnost. Děkujeme za pochopení, zítra jsme tu zase pro Vás!
24 St červen
Absolventský koncert Jana Tenglera aneb jazz/fusion v Potrvá! Vstup dobrovolný.
24 St červen
Přijďte na hráškovou polévku s mátou!
22 Po červen
Dneska vecer Jack Name! Tesime se!
16 Út červen
Kdo má hlad, ať přijde na francouzskou cibulačku!
10 St červen
Trio Mácha/Němejc/Fečo aneb profesionální jazz dnes večer v POTRVÁ!