Program | Potrvá doporučuje

Program | Nejbližší program

Info| Aktuality

20 Čt srpen
Dámy a pánové, vzhledem k chystaným vykopovym pracem budeme od 26. srpna otvírat až v 15:00. A 27. otevřeme dokonce až v 18:00, páč nám nepůjde plyn. Od rána budeme zase otvírat až to dokopou, stay tuned!
10 Po srpen
Dnes hrášková polévka v mátou! A pro pamětníky taky speciální várka letního nakladaneho hermelinu - s ananasem! Tak doražte, na zahrádce už je stín...
04 Út srpen
Zítra, tj. Ve středu 5.8., otvíráme z provozních duvodů až v 15:00! Za nepříjemnosti se omlouváme...
27 Po červenec
Hledáme provozní! Nebo provozního! Životopisy prosím zasílejte do 8.8. na petr.vacha@potrva.cz Nástup: 1.9.2015 Požadavky - Zkušenosti a přehled v oboru - Řidičské oprávnění B - Časová flexibilita - Potravinářský průkaz Výhody - zkušenost s vedením zaměstnanců a prací v malém týmu - kladný vztah k vaření Budeme se těšit!
22 St červenec
Dnes v Potrvá zanaříká mravenec. Divadlo od 20.00, přijďte na citronádu a hloubavý zážitek. Hraje Vdova po kapitánovi dunajské paroplavební společnosti.
04 So červenec
Pozor, změna! Dnes, v neděli a v pondělí máme otevřeno až od 17 hodin. Užijte si parné dny u vody!
04 So červenec
V pondělí jsme tu pro Vás stejně jako o víkendu-od 15hodin. Naše krásná zahrádka je tou dobou už ve stínu a k osvěžení Vám přispějí naše domácí limonády, případně super bublinkatá šípková od Prageru či Rebarborová Fritz, již staré dobré Club Maté, ledová káva, případně osvěžující vinný střik. Od 15h Vás čekáme!