Program | Potrvá doporučuje

Program | Nejbližší program

Info| Aktuality

28 Čt květen
Hurá! Zítra otevíráme už v 10hodin ráno, a tak to snad bude již všechny další pracovní dny. Těšíme se na Vás.
28 Čt květen
Tak a všechno jinak! Dnes od 16:00 voda zase teče, takže zase bude kafe, pivo ve skle a jídlo! Ohledně otvíračky zítra ještě dáme vědět. Ale od příštího týdne to bude už zase jako vždycky. Hezký den, a přijďte na zahrádku!
28 Čt květen
Dnes i zítra budeme otevírat až v 17hodin, budou to snad zároveň také poslední dny, kdy dostanete pití do kelímků a nepřipravíme Vám nic k jídlu. I tak se těšíme na Vaši návštěvu, díky za trpělivost
26 Út květen
Zítra budeme otevírat! A to mimořádně od 18hodin; pokud se z užitkové vody stane pitná dříve, možná stihneme otevřít již v 17hodin. A večer se můžete těšit na Kabaret Improvize! Další dny bychom měli mít otevřeno dle standardní otevírací doby. Po třech dnes se na Vás už těšíme!
25 Po květen
I dnes máme bohužel z důvodu kontaminace vody zavřeno. Je nám to líto stejně, jako Vám. O dalším průběhu otevření kavárny Vás budeme informovat snad ještě dnes, maximálně během zítřka. Potrvá
24 Ne květen
Kvůli kontaminované vodě v Dejvicich jsme nuceni až do odvolání kavárnu zavřít. Děkujeme za pochopení.
23 So květen
Dnes k nám nechoďte, až do rána zde bude uzavřená společnost. Zítra si přijďte spravit chuť na bazar oblečení HADRrecyklace vol.1, a to už od 10hodin ráno!
13 St květen
Za chvíli začíná Noc literatury a kavármu právě provonil čerstvě uvařený kukuřičný krém. Přijďte!