Prostor | Kavárna Potrvá

Kavárna Potrvá se nachází ve sklepních prostorách činžovního domu v pražských Dejvicích.

Nabídka

Široký kulturní záběr, letní zahrádka, stálý a denní sortiment lehkých jídel, výběr vín, ginů i domácích limonád. Na čepu máme vždy Krahulíka 10° ze zichoveckého minipivovarupivní speciál a ležák na rotační pípě. Kávu připravujeme na bázi espressa z jednodruhové kávy od karlovarské pražírny City Roasters. Nechybí domácí malinovka,vlastní nakládané hermelíny nebo denně jiná polévka.

Stále také ochutnáváme a testujeme a chceme se o tyto zážitky podělit i s Vámi. Proto u nás najdete také aktuální novinky, jako je sendvič měsíce, sezónní drinkyněco sladkého ke kávě.

Co tu lze

Můžete si u nás uspořádat vlastní akci - narozeniny, výročí, svatby, promoce i jiné oslavy a setkání. Rádi vám připravíme občerstvení mnoha podob i velikostí. Snažíme se Vám vyjít co nejvíc vstříc, a proto s Vámi vše naplánujeme přímo na míru případně i mimo běžný provoz kavárny. Jistě také oceníte naše technické vybavení i umělecky uvolněnou atmosféru.

Zahrádka

Kromě sezení uvnitř kavárny, v centru zábavy i umění, si můžete v létě vychutnat poklidnou atmosféru naší zahrádky, která Vám zároveň přes plot nabídne kontakt s životem na ulici. Otevřeno je každý den od 15.00 hodin do půlnoci, zahrádku zavíráme v deset večer.

Těšíme se na Vás!
Tým Potrvá.