Info | Rezervace

Malé rezervace

Běžná rezervace několika míst v kavárně či na zahrádce

Pokud si nestihnete rezervovat svůj oblíbený stoleček na mailové adrese  alespoň den předem, volejte na pevnou linku 222 963 707

Vaše oslavy všeho druhu

Rádi byste u nás něco oslavili, uspořádali fi remní večírek, či školení?
Zkrátka potřebujete rezervovat více než 15 míst?
Pak jsou následující informace právě pro Vás.

Rádi Vám pomůžeme uspořádat oslavy všeho druhu, školení, teambuildingy, promítání, třídní sraz a mnoho dalšího – s pořádáním těchto akcí máme bohaté zkušenosti i odpovídající techniku a zázemí. Můžeme Vám mimo jiné vymyslet malé občerstvení nebo raut na míru, jsme schopni zajistit i alkohol, který nemáme ve stálé nabídce. Za poplatek je možné využít i jeviště a techniku. V případě hezkého počasí je samozřejmě možno rezervovat i zahrádku, případně si můžete pronajmout náš gril. Po domluvě se akce může konat i v dopoledních hodinách – mimo ofi ciální otevírací dobu.
t. 775 515 638

Vy v našem programu

Chcete si u nás zamluvit prostor pro Vaši kulturní akci?
Uspořádat koncert, projekce, výstava apod.?
Přečtěte si prosím nejdříve následující informace.

Program podléhá naší dramaturgii, automaticky Vás proto do programu nezařadíme, proto prosíme o zaslání ukázky Vaší tvorby.

Abychom udrželi vysoký standard naší dramaturgie, akce pořádané v Potrvá si vybíráme. Nelze tedy počítat automaticky s tím, že Vám vyhovíme a zařadíme do programu. Pokud nám pošlete ukázku z Vaší tvorby, výrazně tak můžete urychlit naši vzájemnou domluvu. Uzávěrka programu je vždy 14. dne předchozího měsíce, můžeme udělat výjimku ohledně zařazení do programu, tisk programu však zdržet nemůžeme. Pokud nás Vaše akce mimořádně zaujme, jsme schopni podmínky dohodnout na míru.

t. 773 511 907

Vaše oslavy všeho druhu

Rezervace na konkrétní kulturní program na emailu: produkce@potrva.cz