Program | Leden 2023

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
12 Čt
19.30 h
Stařec a Facebook
Divadlo
 
vstupné 150

Sólové komediální představení o zápolení starého mořského vlka ve vlnách internetového oceánu. Uvidíte směsici dobrodružství, improvizace, fantazie, hlouposti a zábavy. Představení je pro všechny, kdo tráví čas online, a alespoň slyšeli o Facebooku.

 

Hraje: Ondřej Lidický

Hudba: Johnny Dočkal

21 So
18.00 h
soukromá akce
Ostatní
26 Čt
19.30 h
Piano Potrvá: Jiří Libánský & Mazoch/CZ
Koncert
akce měsíce
vstupné 180

***FOR ENGLISH SCROLL DOWN***

🇨🇿 CZ:

V druhém ze série komorních koncertů "Piano Potrvá" se představí Jiří Libánský & Mazoch.

💰 Vstupné: 180 Kč

 

🎹 Jiří Libánský/CZ -----

Jiří Libánský se dlouhodobě věnuje klavírním experimentům a improvizacím a proplouvá žánry a hudebními tělesy. Výrazně se zapsal do povědomí spoluprací s Tomášem Dvořákem (Floex) a Filipem Míškem (Khoiba) v improvizačním triu Orlak. S Aid Kidem se potkali například v kapele Děti mezi Reprákama a spolupracoval i na desce Cinematographer's Journal.

🎧 https://soundcloud.com/pianolibansky

 

🎹 Mazoch/CZ -----

Petr Mazoch je autor instrumentální hudby, který v roce 2020 debutoval albem Gray Scales. Motivy, jejichž středem je piano, kombinuje dalšími akustickými nástroji, nejčastěji ve formě ambientních loopů. Tvoří a žije v Praze a ve své tvorbě reflektuje současné tendence elektro-akustické ambientní hudby, spolu s písničkářskými vlivy. Věnuje se dramaturgii Piano Day Prague a Piano Potrvá, Nils Frahm jeho skladby v posledních dvou letech zařadil na Piano Day Playlist.

🎧 https://mazoch.bandcamp.com/music

 

 

🇬🇧 EN:

Jiří Libánský & Mazoch will perform in the second of the series of intimate concerts "Piano Potrvá".

💰 Entry: CZK 180

 

🎹 Jiří Libánský/CZ -----

Jiří Libánský has long been involved in piano experiments and improvisations, moving through genres and musical ensembles. He works as a pianist in the indie-folk band Děti mezi reprákama, collaborates with Ondřej Mikula (Aid Kid), Terezia Kovalová and Tomáš Havlen on the live soundtrack for the movie Divoká planeta, Tomáš Dvořák (Floex) and Filip Míšek (Khoiba) in the improvisation trio Orlak.

🎧 https://soundcloud.com/pianolibansky

 

🎹 Mazoch/CZ -----

Petr Mazoch is an author of instrumental music, in 2020 released his debut album Gray Scales. Piano plays the main role in his music, which he often combines with acoustic loops. He creates and lives in Prague and his work reflects the contemporary tendencies of electro-acoustic ambient music, together with songwriting influences. Mazoch is the organiser of Piano Day Prague and other events and in the last two years, his compositions were included on Piano Day Playlist, curated by Nils Frahm.

🎧 https://mazoch.bandcamp.com/music

27 Pá
19.00 h
soukromá akce
Ostatní
28 So
19.30 h
The Second Sunday + Johni
Koncert
akce měsíce
vstupné 150

20.00 Johni

20.30 The Second Sunday

 

entrance 150 czk

30 Po
20.00 h
DOTmy
Koncert
 
vstupné 150

Kapela DOTmy, která se věnuje autorské tvorbě. Jejich texty jsou inspirovány útržky pouličních rozhovorů, slovy uvízlými v paměti, obrazy zahlédnutými z tramvaje, dysfunkcemi zvířat a lidí a občas i kanadskou poezií 60. let. V jejich hudbě se setkává folk s prvky nejrůznějších žánrů, které jsou vybírány s ohledem na náladu jednotlivých skladeb.